Loading...
SOSYAL SORUMLULUK2018-11-23T17:59:56+03:00
URA GYO var olduğu sürece devam ettirilmesi planlanan, Tüm Türkiye’nin dahil olabileceği projemiz, gün geçtikçe büyüyerek toplumsal bir sorumluluk projesi haline gelecektir. Desteklediği kurumlar ve destek aldığı kurumlar, gönüllü şahıslar ile birlikte büyüyecek olan proje sosyal sorumluluk projeleri arasında iz bırakacaktır.
İnsanların öncelikli ihtiyaçları arasında olan barınma ihtiyacına yönelik bir sosyal sorumluluk projesi olarak başlayan ve bu konuya dikkat çeken projesemiz ile öncelikli olarak yetim çocuklu dul kadınlara, şehit ailelerine ve ardından diğer ihtiyaç sahiplerine evleri verilecek.
URA GYO gelirlerinin belirli bir bölümünün aktarılacağı projede kamu-özel sektör işbirliği ön plana çıkacak. Proje kapsamında valilikler, belediyeler, diğer kamu kuruluşları ve hayırsever vatandaşların sağlayacağı arazilere bedelsiz olarak konut inşa edilecek. Projenin en önemli noktası kamu kuruluşları, kurumsal şirketler ve hayırseverlerin desteği ile büyüyecek olan projemiz Türkiye’nin en büyük toplumsal sorumluluk projelerinden biri olacak.